پرداخت

ما در حال حاضر روش های پرداخت زیر را می پذیریم  :

  • پرداخت نقدی هنگام تحویل
  • پرداخت با کلیه کارت های عضو شتاب
  • پرداخت کارت به کارت
چگونه می توانم خرید کنم؟
آیا برای ایجاد یک سفارش نیاز به یک حساب کاربری دارم؟
آیا مالیات فروش را اعمال می کنید؟
چگونه می توانم خرید کنم؟

برای خرید، به سادگی مواردی را که می خواهید سفارش دهید، انتخاب کنید و آنها را به سبد خرید خود اضافه کنید. سپس می توانید از طریق فرایند پرداخت و با استفاده از کارت های عضو شتاب یک پرداخت آنلاین مطمئن را انجام دهید. هنگامی که شما سفارش خود را با موفقیت انجام دادید، یک تایید ایمیل به صورت خودکار دریافت خواهید کرد .

آیا برای ایجاد یک سفارش نیاز به یک حساب کاربری دارم؟

شما برای ایجاد یک سفارش نیاز به یک حساب کاربری ندارید، اما داشتن یک حساب کاربری شما را قادر می سازد اطلاعات شخصی خود را ذخیره و سفارشات قبلی را بررسی کنید. لطفا توجه داشته باشید که ما هیچ اطلاعات پرداخت در حساب شما را حفظ نمی کند. شما می توانید یک حساب کاربری را با کلیک روی اینجا یا با انتخاب در هنگام قرار دادن یک سفارش ایجاد کنید.

آیا مالیات فروش را اعمال می کنید؟

روی قیمت های درج شده کالا، مالیاتی اضافه نمی کنیم

تاریخ تحویل

*تمام سفارشات در داخل تهران از طریق پیک موتوری با نرخ ۲۵.۰۰۰ تومان

*تمامی سفارشات شهرستان از طریق شرکت پست جمهوری اسلامی ایران  و با کد پیگیری و به صورت پیشتاز  با نرخ مصوب شرکت پست ارسال میگردد که از طریق شماره تماس ۰۹۱۲۶۹۷۸۱۵۱ یا پنل پیامکی فروشگاه گجت تاپ به مشتری اعلام میگردد و بعد از واریز وجه توسط مشتری ارسال انجام میگردد . بدیهی است که زمان تحویل کالا توسط شرکت پیشتاز مشخص میگردد.

چه هنگامی سفارش من حمل می شود؟
چگونه می توانم سفارش خود را پیگیری کنم؟
چه هنگامی سفارش من حمل می شود؟
  •  سفارشات در تهران از شنبه تا پنج شنبه تا ساعت ۱۸ در همان روز ارسال میگردد و سفارشات بعد از ساعت ۱۸ روز بعد ارسال میگردد که شامل روز جمعه و تعطیلات رسمی نمیگردد.
  • سفارشات شهرستان با توجه به ساعت کاری شرکت پست که در روزهای عادی معمولا ۸ تا ۱۴:۳۰ و در روزهای پنج‌شنبه ۸ تا ۱۳:۳۰ است می باشد با توجه به سفارش تا قبل از ساعت ۱۲ در همان روز ارسال میگردد و سفارشات بعد از این ساعت یعنی بین ۱۸-۱۲ روز بعد از سفارش ارسال میگردد که شامل روز جمعه نمی شود.

 

چگونه می توانم سفارش خود را پیگیری کنم؟

هنگامی که سفارش شما ارسال شده است، شما یک اطلاعیه ایمیل با اطلاعات ردیابی دریافت خواهید کرد. لطفا توجه داشته باشید که اطلاعات مربوط به ردیابی می تواند تا ۲۴ ساعت طول بکشد بعد از ارسال سفارش شما.

دلایل زیادی برای توقف خواندن و شروع به خرید وجود دارد !

فهرست